Miesiąc: maj 2026 Strona 1 z 3

Biathlonowe emocje w naszej szkole!

Gratulacje

Gratulacje!

Dla Mam!

Gratulacje!

Gratulacje

Gratulujemy

Wycieczka

Pierwszy dzień naszej szkolnej wycieczki do Warszawy był bardzo ciekawy i pełen atrakcji. Odwiedziliśmy Planetarium Centrum Nauki Kopernik oraz samo Centrum Nauki Kopernik. W planetarium uczestniczyliśmy w interesującym wykładzie z opowieścią o kosmosie i Mikołaju Koperniku. Zwiedzaliśmy także centrum nauki i wykonywaliśmy różne doświadczenia. Na zakończenie weszliśmy na dach budynku, gdzie znajduje się ogród i punkt widokowy. Podziwialiśmy stamtąd piękną panoramę Warszawy. To dopiero pierwszy dzień naszej wycieczki, a już mamy wiele wspaniałych wspomnień

Drugiego dnia wycieczki pierwszą atrakcją była wizyta w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Uczniowie zwiedzili nowoczesną wystawę poświęconą życiu i działalności Józefa Piłsudskiego oraz historii Polski XX wieku. Wzięli również udział w warsztatach edukacyjnych, które w ciekawy i angażujący sposób pozwoliły poszerzyć wiedzę historyczną. Wizyta umożliwiła uczniom lepsze poznanie ważnych wydarzeń z dziejów naszego kraju oraz rozwijanie zainteresowań historycznych

Druga atrakcją dzisiejszego dnia: Muzeum grawitacji

Uczniowie naszej szkoły mieli wyjątkową okazję odwiedzić Sejm Rzeczypospolitej Polskiej podczas drugiego dnia wycieczki do Warszawy.

Nasi uczniowie podczas wizyty poznali historię polskiego parlamentaryzmu, zasady funkcjonowania Sejmu oraz mogli zobaczyć miejsca, w których podejmowane są najważniejsze decyzje dotyczące naszego kraju. Była to cenna lekcja wiedzy o społeczeństwie i demokracji, a także możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy o funkcjonowaniu państwa.

Dziękujemy Pani Poseł Marzenie Machałek za zaproszenie i możliwość udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów!

Ostatni dzień naszej wycieczki szkolnej zakończyliśmy w najlepszy możliwy sposób – kilkugodzinną zabawą w Suntago! 🌊☀️

Były emocjonujące zjeżdżalnie, fale, baseny termalne i mnóstwo śmiechu 😄 Nie zabrakło wspólnych wygłupów, wodnych wyzwań i chwili relaksu pod palmami 🌴💦 To był idealny finał pełnej przygód wycieczki – zmęczeni, ale z uśmiechami wracamy do domu i z głową pełną wspomnień ❤️

Dziękujemy za ten wspólny czas!

Gratulujemy

Zajęcia logorytmiki w przedszkolu

Strona 1 z 3

Napędzane przez WordPress & Stworzył Anders Norén