PLAN LEKCJI 2020/2021

STRONA GŁÓWNA

dzień

lekcja

I

II

III

IV

V

VI

3/4 latki

GRUPA I

5 latki

GRUPA II

6 latki

GRUPA III

Grupy łączone

 

 

PATRYCJA ZABIEGAŁA

DANUTA KRYSIŃSKA

PAULINA DOMAGAŁA

JOANNA KUCZEWSKA

KATARZYNA JASIŃSKA

K. HAMZIUK-ZIARKOWSKA

MARTYNA UZORKO

HALINA ŁYSENKO

DOMINIKA TOMASZKIEWCZ

M. UZORKO

D.TOMASZKIEWICZ

H.  LYSENKO

PONIEDZIAŁEK

1

j. ang.

E.W.

E.W

j. polski

matemat.

historia

8.00-9.00

8.00-8.30

8.00-8.30

7.00-8.00 I, II, III

2

e. inform

E.W.

E.W

matemat.

j. polski

j. angielski

M.Uzorko

H. Łysenko

religia

H. Łysenko

3

E.W.

E.W

religia

j. angielski

biologia

technika

9.00-9.30

8.30-9.00

8.30-13.30 

13.30-14.30 II, III

4

E.W.

religia

E.W.

WF

geografia

j. polski

religia

religia

D. Tomaszkiewicz

D. Tomaszkiewicz

5

E.W.

j. ang.

E.W.

historia

WF

religia

9.30-14.30

9.00-13.30

 

14.30-16.00 I, II, III

6

 

 

 

plastyka

religia

WF

M.Uzorko

Łysenko

 

M. Uzorko

7

 

 

 

SKS

 

 

 

 

 

WTOREK

1

E.W

E.W

E.W

WF

uzd

matemat

8.00-9.00

8.00- 8.30

8.00-8.30

7.00-8.00 I, II, III

2

E.W

E.W

E.W

matemat.

informat

j. polski

M. Uzorko

 H. Łysenko

j. angielski

M. Uzorko

3

E.W

E.W

e. inform.

j. polski

matemat

j. angielski

9.00-9.30

8.30- 9.00-

8.30-13.30

13.30-14.30 II, III

4

E.W

e. inform.

E.W

przyroda

j. angielski

g.wych.

j. angielski

j. angielski

D. Tomaszkiewicz

D. Tomaszkiewicz

5

j. ang.

E.W

E.W

informat.

j. polski

geografia

9.30-14.30

9.00-13.30

 

14.30-16.00 I, II, III

6

 

 

 

SKS

 

M. Uzorko

H. Łysenko

 

D. Tomaszkiewicz

ŚRODA

1

E.W

E.W.

E.W

W.F

historia

j. polski

8.00-14.30

8.00-13.00

8.00-13.00

7.00-8.00 I, II, III

2

E.W

E.W

E.W.

j. polski

W.F.

historia

M Uzorko

 H. Łysenko

D. Tomaszkiewicz

H. Łysenko

3

E.W

religia

E.W

j. angielski

J. polski

WF

 

 

 

13.00-14.30 II, III

4

religia

E.W

E.W

muzyka

j. angielski

matemat

 

 

 

D. Tomaszkiewicz

5

 

 

religia

przyroda

muzyka

j. angielski

 

 

 

14.30-16.00 I, II, III

6

 

 

 

religia

WDŻ

muzyka

 

 

 

M. Uzorko

CZWARTEK

1

E.W

E.W

E.W

matemat

W.F.

j. polski

8.00-9.00

8.00-8.30

8.00-8.30

7.00-8.00 I, II, III

2

E.W

E.W

E.W

j. polski

matematyk

W.F.

M. Uzorko

H. Łysenko

religia

D. Tomaszkiewicz

3

religia

E.W

E.W

WF

j. polski

biologia

9.00-9.30-

8.30-9.00

8.30-13.30

13.30-14.30 II, III

4

E.W

j. ang.

E.W.

technika

religia

matemat

religia

religia

D. Tomaszkiewicz

D. Tomaszkiewicz

5

E.W

E.W.

j. ang.

religia

technika

uzd

9.30-14.30-

9.00-13.30

 

14.30-16.00 I, II, III

6

 

 

 

 

j.angielski

religia

M. Uzorko

H. Łysenko

 

M. Uzorko

PIĄTEK

1

E.W

E.W

E.W

matemat

j. polski

informat.

8.00-9.00

8.00-8.30

8.00-8.30-

7.00-8.00 I, II, III

2

E.W

E.W

E.W

j. polski

WF

matemat

M.Uzorko

H. Łysenko

j. angielski

H. Łysenko

3

E.W

E.W

E.W

j. angielski

matemat

WF

9.00-9.30

8.30-9.00

8.30-13.30

13.30-14.30 II, III

4

E.W

E.W

j. angielski

WDŻ

historia

j. polski

j. angielski

j. angielski

D. Tomaszkiewicz

D. Tomaszkiewicz

5

 

 

 

g.wych

g. wych

plastyka

9.30-14.30-

9.00-13.30

 

14.30-16.00 I, II, III

6

 

 

 

 

plastyka

 

M.Uzorko

H. Łysenko

 

M. Uzorko